Запрошуємо на День відкритих дверей!

Шановні друзі! Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова запрошує Вас на День відкритих дверей!

Захід відбудеться 20 квітня о 12:00 за адресою вулиця Нечуя-Левицького, 16 в холі.

Ви дізнаєтесь про особливості вступу 2024, переваги здобуття фаховової передвищої освіти, чи вступу на бакалаврат, про можливість навчання за скороченою програмою після завершення коледжу від нашої приймальної комісії.

На Дні відкритих дверей Ви матимете змогу поспілкуватись зі співробітниками університету й коледжу та дізнатись про освіту й науку в нашому навчальному закладі. Студентська рада університету розповість про будні в університеті та цікаві заходи, які проводяться в закладі й Ви на власні очі зможете побачити побут студентського хостелу.

Для батьків найважливіше –  інформація про вартість навчання 2024-2025, стипендії СУРА, можливі знижки.

З радістю чекаємо саме на Вас!