Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Сьогодні віряни, які слідують Юліанському календарю відмічають Різдво Христове. Нехай світле свято наповнить дім теплом та радістю, а близькі люди завжди будуть здорові та щасливі. Бажаємо вам, щоб жоден із днів не обходився без незабутніх, приємних моментів.
Казкового настрою та несподіваних, неймовірних, але дуже приємних сюрпризів! Нехай ангел-охоронець ніколи вас не залишає, а удача, везіння та творче натхнення завжди будуть за плечима. Нехай на всій планеті настане довгоочікуваний мир! З Різдвом вас, наша велика родина вільних і мужніх українців!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!