Welcome to EXE-Club!!!

Англійська мова стала надзвичайно популярною і має неабиякий попит, оскільки кожен розуміє, що без знання іноземної мови неможливо отримати гідну високооплачувану роботу, побудувати успішну кар'єру, мати безпосередній доступ до культурного та духовного багатства народів світу, мати можливість безпосереднього спілкування з народами інших держав.

Все вищезазначене є потужною мотивацією для вивчення англійської мови, що суттєво підвищує престиж цієї освітньої дисципліни в університеті.

Дискусійний клуб EXE-club у Східноєвропейському університеті є класичною моделлю розмовного добровільного об’єднання, створеного за ініціативи студентів для того, щоб зламати мовний бар’єр і подолати страх спілкування у дружелюбній невимушеній атмосфері.

Кафедра іноземних мов запрошує поціновувачів англійської мови на чергове засідання EXE-club, яке відбудеться 18 жовтня 2018 р. о 13.50 в аудиторії 33.