Випуск 2022!

У нашому університеті відбулось важливе та довгоочікуване свято - випускний. Хоча в країні йде війна, ми не змогли залишити без урочистостей наших випускників. Студенти старанно навчались та сумлінно йшли до своєї мети - стати дипломованими спеціалістами.

Випускників привітав музичний гурт, ректор університету, завідуючі кафедрами та члени наглядової ради.

Хвилиною мовчання ми вшанували пам’ять воїнів, які поклали своє життя на захист України і цим дали нам можливість спокійно жити та святкувати сьогодні цей день. Сьогодні диплом бакалавра отримали 152 випускники Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова, фахового молодшого бакалавра - 10, молодшого спеціаліста - 6. Ми пишаємось кожним нашим випускником та бажаємо усім мирного неба, підкорення нових висот і звершень. Нехай ваша життєва дорога буде встелена добром та радістю. Ми віримо, що ваша робота буде приносити лише користь та процвітання нашій державі.