В університеті побільшало на доктора наук, двох професорів і доцента

На підставі рішення атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 30 червня 2015 року працівникам Східноєвропейського університету присуджено наукові ступені та присвоєно вчені звання.

Відповідно до наказу МОН України від 30.06.2015 №690 «Про затвердження рішень атестаційної колегії Міністерства щодо присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань від 30 червня 2015 року» завідувачу кафедри фінансів і кредиту Яценку Олександру Володимировичу присуджено науковий ступінь доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.05 «Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка».

Згідно із наказом МОН України від 30.06.2015 №689 «Про затвердження рішень атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань від 30 червня 2015 року» присвоєно вчені звання професора та доцента:

1)  Ус Галині Олександрівні – професора кафедри економічної кібернетики;

2)  Стеценко Валентині Юріївні – професора кафедри цивільно-правових дисциплін;

3)  Шамарі Сергію Олександровичу – доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Ректорат, вчена рада та весь професорсько-викладацький склад Східноєвропейського університету щиро вітають колег із новими досягненнями в науковій діяльності, бажають творчого натхнення, наснаги у професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках.