Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
27 вересня світова туристична спільнота відзначає професійне свято – День туризму. Традиційно з цієї нагоди дружна родина студентів і викладачів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» Східноєвропейського університету зустрілася за містом.
Свято минуло у цікавих та веселих іграх і конкурсах, смакуванні туристичної каші, приємному неформальному спілкуванні.
Університет вітає всіх, хто зробив подорожі своєю професією, зі святом!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!