Угода про співпрацю

Укладено угоду про співпрацю між Фаховим коледжем СУРА, Східноєвропейським університетом імені Рауфа Аблязова та ресторанами «Residence» і «Forest».

Сторони домовилися про реалізацію спільних заходів, спрямованих на забезпечення економічних потреб регіону, актуалізацію освітніх програм з огляду на перспективний попит ринку праці та окреслили нові вектори професійного становлення молоді СУРА в сучасних умовах.

Разом з тим, здобувачі освіти закладу отримали виняткову нагоду комунікації з управляючою найуспішніших ресторанів Черкащини. У ході продуктивного діалогу студенти дізналися більше щодо потреб перманентного особистісного та професійного розвитку, запитів роботодавців та особливостей і методів розбудови сучасного ресторанного бізнесу.

Щиро вдячні нашим стейкхолдерам! РАЗОМ-СИЛА!