У виші відзначили всесвітній день здоров’я

Привернути увагу студентів до свого здоров’я цього тижня намагалися працівники Придніпровської районної організації Товариства Червоного Хреста. Захід був приурочений до Всесвітнього дня здоров’я, що відзначається щорічно 7 квітня.

Представники Товариства провели в університеті благодійну акцію – реалізацію членських марок і безпрограшної лотереї з розповсюдженням тематичної літератури про небезпечність туберкульозу, СНІДу, інфекційних захворювань.

Студенти із цікавістю поставилися до зустрічі зі спеціалістами, перейнялися проблемами здоров’я й зробили для себе висновки, як покращити імунітет.

Сподіваємось, що тісна співпраця з цією організацією виховуватиме у серцях наших вихованців чуйність і небайдужість до чужого лиха, відповідальність за своє здоров’я та наштовхуватиме їх на добрі справи.