У СУРА відбулась зустріч із військовослужбовцями полку «Азов»

Військові 12-тої бригади спеціального призначення «Азов» провели урок мужності для студентів університету та фахового коледжу СУРА.

Побратими Анубіс та Тік Ток розповіли про створення та історію полку «Азов», його особливості у командуванні та процес прийняття добровольців.

Здобувачі освіти дізнались про різні аспекти діяльності полку «Азов» і його місце в умовах війни в Україні. Присутнім розказали про різницю між третьою штурмовою бригадою та «Азовом», а також наші захисники відповіли студентам на всі запитання, які їх цікавили щодо військової служби, та бойових дій.

Попри те, що захід перервав сигнал повітряної тривоги, розмова продовжилась в укритті з урахуванням усіх вимог безпеки.

Учасники зустрічі отримали можливість краще зрозуміти внесок полку у захист країни та важливість народної опори та надійного тила у війні.

З вірою в Україну! З вірою в перемогу!