У Східноєвропейському університеті абітурієнти найбільше хочуть стати економістами, менеджерами та юристами

У Східноєвропейському університеті вступники найчастіше подають заяви на менеджмент, право та економіку. Про це повідомила відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Дьячук.

За її словами, тенденції вибору спеціальностей дещо змінилися порівняно зі вступною кампанією минулого року. Торік найбільш популярними в університеті були туризм, готельно-ресторанна справа, право й маркетинг.

– Що стосується Коледжу економіки і управління, то абітурієнти віддають перевагу праву та маркетингу, – зазначила Ірина Віталіївна. – Юридичний напрям завжди мав попит у нашому закладі.

Вступна кампанія триває. Приймальна комісія працює щоденно: понеділок – п’ятниця з 08.30 до 17.00; субота – неділя з 09.00 до 15.00.