У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей.

Любі діти! Університетська родино! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні.

Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України.
Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.
Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, викладачам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.