Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Для студентів Східноєвропейського університету економіки і менеджменту було проведено тренінг «Актуальні проблеми страхового захисту в Україні» як елемент практичної реалізації здобутих навичок із дисципліни «Страхування». До участі в тренінгу було запрошено регіональних представників ПрАТ «MetLife».
Під час зустрічі вони ознайомили студентів із основними напрямами страхового захисту в Україні та програмами страхування життя. Зокрема, акцентовано увагу на страхуванні життя від нещасних випадків під час подорожей і створення власних накопичувальних програм страхового захисту.
Увагу студентів було зосереджено й на особливостях страхових полісів життя, порядку розгляду страхових випадків, визначення страхового відшкодування та механізмі здійснення страхових виплат.
Представники компанії ознайомили присутніх із властивостями роботи страхових компаній і страхових агентів, а також можливостями співпраці й практичного навчання.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!