Східноєвропейський університет підписав Договір про співпрацю з Черкаським обласним центром зайнятості

Східноєвропейський університет імені Рауфа Абялзова підписав договір про співпрацю з Черкаським обласним центром зайнятості.

Договором окреслені ключові цілі співпраці- це, зокрема, консолідація зусиль спрямованих на співпрацю в частині сприяння працевлаштуванню та надання профорієнтаційних послуг молоді, яка навчається в університеті.

Задля реалізації поставленої мети Черкаський обласний центр зайнятості буде здійснювати інформаційно-консультаційні та профорієнтаційні заходи для молоді, яка навчається в університеті, організувати проходження тестування з використанням онлайн-платформ.

Сторони домовились проводити спільні заходи, вебінари, скайп-конференції, он-лайн лекції для студентської молоді.

Черкаський обласний центр зайнятості буде сприяти пошуку підходящої роботи для студентів та випускників Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова відповідно до набутих здібностей, рівня освіти та з урахуванням потреб ринку праці області та країни.