СУЕМ на Міжнародному експофорумі ресторанно-готельного бізнесу і клінінгу

8 листопада 2012 року студенти Східноєвпропейського університету економіки і менеджменту галузі знань «Сфера обслуговування» відвідали Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу і клінінгу, який проходив у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

У рамках проведення форуму були представлені міжнародні спеціалізовані виставки та експозиції: Ресторан Експо 2012, Сучасний готель 2012, Kiev Clean Expo 2012 і Вендинг Експо Україна 2012.
Студенти та викладачі познайомилися з пропозиціями учасників готельно-ресторанного бізнесу і клінінгу, а саме: готелів «Турист», «Дизайн-отель», «Дніпро»; ресторанів «Белуга», «Купеческий двор», «Дача», «Планета-суши», «Иль Патно», «Т.G.I.Friday s», «Козирна карта», «Палитра», «Феличита», ТОВ «Новий проект»; з продукцією відомих компаній-виробників і постачальників устаткування для ресторанно-готельного ринку і клінінгу: Bartscher, BergHOFF, IONIA, IPC, Merx, Ліберті Україна, Маресто, Метро, Промастер, Ротонді-Укр, Сітек, Торговий дизайн, ШЕН; інформаційними технологіями сфери гостинності.
Особливі захоплення студентів викликали майстер-класи шеф-поварів міжнародного рівня Ектора Хименеса Браво (латиноамериканська кухня), Ерве Бурдона (французька кухня), Івана Капора (італійска кухні), Юрія Левіна (новітні рішення у технології приготування) та інших відомих рестораторів.