Студрада Східноєвропейського передала книги Черкаським військовим

Студрада Східноєвропейського  передала книги Черкаським військовим

2 жовтня, напередодні Дня освітян, до Східноєвропейського університету завітали бійці Черкаського окремого автомобільного батальйону з підвозу пального.

Студенти й викладачі для наших воїнів зібрали книги. Здебільшого – художня література, аби хоч якось відволікти їх від тих жахіть, що відбуваються нині в зоні АТО.

Студентська рада університету тепло зустріла захисників Батьківщини: почастували їх, провели для них екскурсію навчальним закладом, розповіли про те, як студенти із задоволенням долучаються до збору різноманітної допомоги військовим.

«Автобатівці» привітали ректора університету із Днем працівників освіти і висловили щиру вдячність за надану матеріальну і моральну підтримку.

У Східноєвропейський університеті завжди відгукуються на заклики про допомогу військовим, відвідують поранених у госпіталі, організовують «гаражні розпродажі» з метою збору коштів.