17 грудня відбувся ще один принциповий матч нашої футзальної команди. Колектив “Пивасу” довів у попередніх іграх, що буває непоступливим. Так складався і наш із ним поєдинок.
Суперники майже не мали замін і грали від оборони, яку нашим хлопцям вдалося розтягти лише за дві останні хвилини до кінця першого тайму. Роман Коломієць та Микита Агарін замкнули два вдалих простріли.
Певно перевага у голах дещо розхолодила “Громаду” і на старті другого тайму вже нашому воротарю двічі довелося витягувати “круглого” із воріт. Далі почалися “гойдалки”, де обидві команди нервували і порушували правила. В одному з таких моментів за 2 хвилини до кінця гри Антон Вакуленко вдало реалізував штрафний удар, призначений у ворота суперника. 3:2 – вольова перемога студентської “Громади”!
На разі наша команда посідає друге місце завдяки очній перемозі над Катеринополем, який має однакову з нами кількість очок. Перше – Яснозір’я, якому ми прикро поступилися минулої неділі.
Студентка бакалаврату спеціальності «Право» Анастасія Попкова взяла участь у Всеукраїнській студентській дистанційній олімпіаді з теорії і філософії права та конституційного права України.
06 липня 2026 року у Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова відбувся публічний захист дисертації Сидорова Олександра Анатолійовича на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством».
Протягом тижня на кафедрі менеджменту і адміністрування проходив захист кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності «Менеджмент». Ця важлива подія стала підсумком кількох років наполегливого навчання, наукових пошуків та практичної підготовки майбутніх фахівців у сфері управління.