Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Днями в легкоатлетичному манежі Черкас пройшли XXV Всеукраїнські змагання з легкої атлетики. 13 команд з Умані, Кіровограда, Кременчука та Черкас змагалися на призи пам’яті Героя Радянського Союзу Олександра Тканка.
Всеукраїнські змагання зібрали спортсменів вишів. У збірній міста Черкаси була студентка-першокурсниця Східноєвропейського університету Чеботарьова Марина, яка в в естафетному бігу 4х160 м серед дівчат остаточно закріпилась на другій сходинці фінального протоколу з результатом 1 хвилина 28 секунд.
Вітаємо Марину та бажаємо успіхів у спортивних досягенннях!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!