Студенти Східноєвропейського відвідали концерт симфонічного оркестру Черкаської обласної філармонії

Й. Штраус – найвидатніший майстер віденського вальсу та віденської оперети. Написав близько 500-та творів танцювальної музики. Романтична натхненність, мелодійна гнучкість і краса, опора на австрійський міський фольклор, практико-побутове музикування обумовили популярність вальсів Штрауса.

Під керівництвом головного диригента, заслуженого діяча мистецтв України О. Дяченка, прозвучали найпопулярніші вальси, польки та марші композитора: «Імператорський вальс», «Віденська кров», «На прекрасному голубому Дунаї», полька «Трік-трак», «Марш Радецького» і, звичайно ж, всесвітньо відомий вальс «Казки Віденського лісу».

Викладачі та студенти отримали величезне задоволення від прослуховування прекрасних композицій великого Штрауса.