Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
30 березня студенти Східноєвропейського університету спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» відвідали ХХІІ Міжнародну туристичну виставку «Україна – подорожі та туризм 2016».
Вони ознайомилися з пропозиціями та рекламною інформацією представників туристичного і готельного бізнесу: туристичних агентів, туроператорів, готелів, авто- й авіаперевізників світу.
Студенти і викладачі взяли участь у семінарах туристичних компаній «Анекс-Тур», «Coral Travel», «TUI Україна» та інших, де довідалися про основні тенденції розвитку туристичної галузі України та закордону.
Також у столиці для вихованців навчального закладу була організована екскурсія до Києво-Печерської лаври.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!