Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Із метою практичного опанування фаху студенти спеціальності “Туризм” Східноєвропейського університету відвідали Черкаський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. Вони ознайомилися з діяльністю центру й з’ясували його роль у розвитку туристичної галузі, популяризації туристичного потенціалу Черкаської області.
Директор центру Олександра Фігура повідомила про заходи, які проводять з метою популяризації та розвитку краєзнавства, спортивного туризму, екскурсій, патріотичного виховання. Не залишила нікого байдужим пізнавальна розповідь тренера зі спортивного туризму Сергія Сечка про розвиток спортивного туризму та його організацію в Черкаській області. Студенти із задоволенням випробували деякі елементи спортивного туризму: тримали рівновагу на канаті, долали перешкоди та ін.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!