Студенти спеціальності «туризм» мандрували карпатами

Вагомою складовою підготовки фахівців у галузі туризму є практичне навчання. З цією метою кафедрою туризму Східноєвропейського університету було організовано навчально-виробничу поїздку студентів до українських Карпат. П’ять діб студенти спеціальності «Туризм» вивчали туристичну інфраструктуру цього регіону.

Сім курортів – Східниця, Трускавець, Славське, Моршин, Яремче, Татарів, Буковель і понад 30 об’єктів подарували студентам незабутні враження та дали значний практичний досвід щодо організації туристичної діяльності.

Студенти вивчали організацію прийому та розміщення, харчування, надання додаткових послуг туристам у популярних пансіонатах і готелях Карпат, організацію роботи гірськолижних курортів та бальнеологічних санаторіїв.

Кожен студент отримав сертифікат, що засвідчує його участь у навчально-практичній поїздці.