Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Учора в рамках багаторічної співпраці зі всеукраїнським виданням «Все про бухгалтерський облік» відбулася вже традиційна зустріч студентського активу з представниками редакції газети.
У ході зустрічі було вручено подяку за довготривалу і плідну співпрацю та вагомий внесок у розвиток освітянської справи професорсько-викладацькому складу кафедри обліку і аудиту. Студенти були відзначені грамотами за нестандартний креативний підхід у виконанні навчальних та наукових завдань і здатність приймати виважені управлінські рішення. Також було висловлено сподівання на подальшу активну співпрацю студентства з улюбленою газетою.
Такі зустрічі є гарним мотивуючим засобом до вивчення облікових дисциплін, дозволяють студентам відчути свій професійний рівень і впевненість у своїх можливостях, пробуджують бажання удосконалити свої знання та вміння.
І студенти, і кафедра отримали від редакції газети «Все про бухгалтерський облік» інформаційні матеріали для навчального процесу.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!