ень пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
8 травня Україна відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні — день скорботи, вдячності та вшанування подвигу мільйонів людей, які боролися за мир і свободу.
Студенти бакалаврату та магістратури спеціальності «Право» нашого університету стали частиною масштабного всеукраїнського навчально-адвокаційного проєкту «Tobacco-Free Generation Ukraine: Молодіжна адвокація європейських стандартів здоров’я».
Нещодавно відбулася онлайн-зустріч із представниками ініціативи, де наші студенти дізналися, як поєднати юридичні знання з активним захистом громадського здоров’я.
Проєкт заснований на принципі learning-by-doing (навчання через дію). Для майбутніх юристів це унікальний шанс вийти за межі підручників і спробувати себе в ролі справжніх адвокатів суспільних змін. Тут не вивчають суху теорію — тут створюють нові правила гри у сфері контролю над тютюном.
Проєкт розділений на два ключові етапи, які дозволять студентам максимально прокачати свої професійні м’язи:
Етап 1: Прокачка (Hard & Soft Skills): тренінги з адвокації: як просувати ідеї на державному рівні; аналітика: робота з реальними кейсами та аналіз законодавчих ініціатив; лідерство: розвиток навичок впливу та комунікації.
Етап 2: Дія (Impact): запуск кампаній: розробка та втілення адвокаційної стратегії; національна безпека: просування ідеї, що здоров’я нації є невід’ємною частиною безпеки держави; результат: реальний вплив на політику контролю над тютюном, а не просто «імітація активності».
Участь у проєкті дозволяє молодим фахівцям зрозуміти механіку створення законів та взаємодії з органами влади. Студенти стають частиною молодіжної адвокаційної групи, яка працює над тим, щоб Україна відповідала кращим європейським стандартам.
Це можливість довести, що голос молоді може бути вирішальним у питаннях захисту життя та здоров’я громадян.
8 травня Україна відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні — день скорботи, вдячності та вшанування подвигу мільйонів людей, які боролися за мир і свободу.
Здобувачі спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» СУРА взяли участь у наукових заходах присвячених 120-річчю КНЕУ.
30 квітня 2026 року відбулася XXVI Міжнародна наукова конференція «Гуманітарний дискурс суспільних проблем: минуле, сучасне, майбутнє» на базі Національного університету цивільного захисту України. Захід об’єднав здобувачів вищої освіти, молодих науковців і всіх, хто прагне глибше осмислити актуальні гуманітарні виклики.