Стартувала вступна кампанія!

11 липня розпочала роботу приймальна комісія Східноєвропейського університету. Представники кафедр і циклових комісій роз’яснюють абітурієнтам правила прийому до університету та Коледжу економіки і управління, надають консультації стосовно заповнення електронних заяв для вступу, ознайомлюють зі спеціальностями й формами навчання.

Станом на 12 липня до Коледжу економіки і управління на основі базової та повної загальної середньої освіти подали заяви 87 абітурієнтів. До університету на освітній ступінь «магістр» надійшла 191 заява, на ОКР «спеціаліст» – 95.

Нововведенням цьогорічної вступної кампанії є електронна подача документів для вступу на перший курс.

– У зв’язку з перенавантаженням системи реєстрації електронних заяв, статистика стосовно вступу на перший курс університету буде відома згодом, – зауважила відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Дьячук.