18 вересня 2018 року слухачі Центру курсової підготовки Східноєвропейського університету, які навчаються за фахом «Перукарське мистецтво та декоративна косметика», а також випускники-перукарі минулих років відвідали ХVIIМіжнародну виставку індустрії краси «InterCHARM-2018» в Києві.

На виставці були проведені майстер-класи від провідних стилістів Італії, Франції, Англії, а також вітчизняних перукарів, візажистів і манікюрників. Була представлена професійна косметика виробництва Польщі, Кореї, Китаю, Італії, Грузії, Білорусі та Туреччини.

Майстер-класи дали можливість студентам ознайомитися з новими технологіями у виконанні вечірніх зачісок, тенденціями сучасної стрижки волосся та новими засобами для укладання та фіксації зачісок.