Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Події, які визначають долю людини на багато років уперед, трапляються нечасто. Серед таких подій можна зазначити, без сумніву, і отримання диплому про вищу освіту.
Вона знаменує закінчення тривалого періоду, пов’язаного з навчанням в університеті, накопиченням інтелектуального потенціалу і перехід в новий стан, коли весь цей потенціал потрібно застосовувати заради успіху та самореалізації, на благо суспільства.
Це не означає, що стадія навчання закінчилась. Життя потребує постійного активного самовдосконалення, професійного та особистісного. І в цьому також будуть корисними навички навчання, які надбали наші випускники за роки, проведені в аудиторіях, бібліотеках, комп’ютерних класах.
Ми впевнені, що знання та вміння, що надає наш Університет, є добрим фундаментом для розбудови нової України – в суспільному плані, і побудови власного успішного життя - в персональному.
Адміністрація Університету та його професорсько-викладацький склад щиро вітають своїх випускників з отриманням дипломів та бажають міцного здоров’я, активності і успіху на життєвому шляху!
Колективні фото на згадку з урочистої церемонії вручення дипломів можна побачити тут:
2 липня 2010 – освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст», всі спеціальності;
3 липня 2010 - освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр», Інститут Економіки;
4 липня 2010 - освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр, Інститут Менеджменту, Юридичний Інститут.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!