Реєстрація правників на ЄВІ

Сучасні умови, в яких перебуває вища юридична освіта в Україні, вимагають постійного вдосконалення та оптимізації процедур вступу до закладів вищої освіти.

Одним із ключових кроків у цьому напрямку стало запровадження єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) для здобувачів вищої освіти за спеціальністю "Право".
07.05.2024 року розпочалася реєстрація, і наші студенти подають заявки на складання іспитів. Студенти-правники обирають такі вступні випробування: ЄВІ- англійська мова та тест загальних навчальних компетенцій та ЄФВВ- право та міжнародне право.
Нехай наші студенти-правники успішно подолають вступні випробування та досягнуть своїх освітніх цілей. Бажаємо їм великих досягнень і впевненості на цьому шляху освіти!