Приєднуйся до нас! Обирай спеціальність «Туризм»!

Привіт, абітурієнте! Любиш подорожувати? Хочеш пов’язати своє життя з туризмом і стати висококваліфікованим спеціалістом у цій сфері? Тоді швидше до нас – на кафедру готельно-ресторанної справи та туризму Східноєвропейського університету!

На студентів спеціальності «Туризм» чекають захопливі заняття, цінні тренінги, воркшопи, поглиблене вивчення іноземних мов  і, звичайно ж, практика та стажування як в Україні, так і за кордоном! Поєднання теорії та практики – це запорука успішної підготовки фахівців для туристичного бізнесу.

Випускники спеціальності «Туризм» працюють у туристично-рекреаційному господарстві на посадах директора комплексу (оздоровчого, спортивного, туристичного), керівника туристичного підприємства, завідувача бюро (подорожей, екскурсій), начальника туристичної бази, спеціалістів в органах державної влади і місцевого самоврядування, менеджерів із туризму, екскурсоводів тощо.