Прикрою нічиєю завершився 4-тий тур для громади-СУЕМ у вищій лізі чемпіонату області з футзалу

22 грудня на паркет проти нашої команди вийшов колектив “енергетиків” компанії “Черкасиенергозбут”. Хлопці із “Громади” відразу взяли м’яч під контроль і вже на 4-тій хвилині повели в рахунку завдяки комбінації братів Агаріних – Микита зробив розрізний пас на Кирила і той пробив воротаря. Згодом і сам Микита відзначився дальнім влучним пострілом “під штангу”.

Проте суперник зумів вискочити в результативну контратаку й організувати “громадівцям” автогол. 2:1 – підсумок першого тайму.

Увесь другий тайм футзалістам Східноєвропейського університету не вдавалося “розпечатати” ворота Олександра Дяка, котрий того дня, здається, впіймав кураж. “Громадівці” втратили 6 чи 7 дуже класних нагод зростити свою перевагу, натомість “енергетики” скористалися втомою наших хлопців і в контратаці за 40 секунд до кінця зустрічі зрівняли рахунок. У підсумку – 2:2. “Громада-СУЕМ” втратила дуже важливі очки перед поєдинком із прямим конкурентом у боротьбі за медалі – командою із Яснозір’я.

До речі, матч із яснозірцями відбудеться вже цієї неділі (29.ХІІ) о 16:00.

Відео голів нашої гри у 4-му турі та голи інших ігор турніру можна переглянути нижче

(наша 4:44 – 5:14)