Посвячення в козаки

18 січня в залі Черкаського художнього музею відбулась церемонія посвячення в козаки Козацької Територіальної Оборони студентів Східноєвропейського університету економіки та менеджменту. Приїхала вся старшина і рядові козаки. Мундири, погони, шаблі – все це створювало атмосферу справжнього козацького свята.

А ми заспіваємо,
Забути не даймо,
А ми запам'ятаймо
І дітям нагадаймо,
Що слава козацька жива!
Д.Павличко

Було багато привітань і відзнак. На святі пролунали пісні та козацький гімн народного хору «Калина». Привітали козаків Заступник голови обласної ради Касян Василь Петрович, голова обласного осередку Козацької Територіальної Оборони Петренко Микола Іванович та заступник ректора Східноєвропейського університету економіки та менеджменту із зовнішніх зв’язків, учасник бойових дій, член спілки ветеранів Афганістану, полковник Кузмічов Геннадій Петрович.