Підписано Меморандум з Черкаською Агенцією регіонального розвитку

Черкаська агенція регіонального розвитку (АРР) є рушієм ефективної реалізації державної регіональної політики в Черкаській області та окремих її територій (у тому числі громад). Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова, Фаховий коледж СУРА та Черкаська Агенція регіонального розвитку заключили меморандум про співпрацю.

Підписанти погодились у межах дії Меморандуму обʼєднати свої зусилля та можливості задля забезпечення реалізації парадигм громадянської освіти молоді, сприяти патріотичному вихованню та підвищенню рівня національної свідомості молоді.

Сторони домовились щодо створення умов та надання методологічного інструментарію для розвитку організаторських здібностей студентської спільноти, спільного проведення заходів щодо сприяння реалізації інноваційних практико-орієнтованих методів набуття всебічного розвитку студентської молоді з метою забезпечення економічних потреб регіону та акцентуалізації задоволення перспективного попиту ринку праці здобувачами фахової передвищої освіти
Фахового коледжу СУРА.

337804 (1)

Східноєвропейський університет, Фаховий коледж СУРА та Черкаська агенція регіонального розвитку відтепер будуть проводити спільну діяльність із забезпечення та реалізації конференцій, форумів, семінарів, тренінгів, засідань «круглих столів» із залученням провідних експертів, фахівців-практиків, а також молодіжних флешмобів, смартмобів, фестів.

Важливим пунктом у цьому Меморандумі є створення системи постійного діалогу та взаємодії з органами місцевого самоврядуванням, з одного боку, та громадсько-активною молоддю - з іншого, що дозволить залучити наше студентство до розробки, розвитку та розбудови проєктів на благо нашої області.