Першість СУЕМ з настільного тенісу

У четвер, 17 жовтня 2013 року в приміщенні тренажерної зали СУЕМ була проведена першість університету з настільного тенісу.

У змаганнях взяли участь 18 спортсменів університету.

Перед початком змагань присутніх привітала майстер спорту України, викладач кафедри фізичного виховання Фінашкіна Юлія Валеріївна, яка побажала учасникам змагань міцного здоров’я і перемоги; натомість помічник ректора з виховної, культурно-масової та спортивної роботи Величко Микита Олександрович зачитав учасникам правила змагань та наголосив на чесній і спортивній боротьбі.

Змагання проходили у напружених протистояннях. Переможці визначилися тільки у вирішальних фінальних іграх. У категорії хлопців переміг студент групи КЮР-31 Півень Євген, друге місце виборов студент групи КЮР-31 Кузьменко Андрій, третє – студент групи ГМ-01 Пльотка Вадим. У категорії дівчат перше місце здобула студентка групи КМБ-11 Музика Ірина, друге місце здобула студентка групи КМТ-31 Рожелюк Олена, третє – студентка групи ЮР-31 Федорук Альона. Переможців та призерів змагань нагородили грамотами Східноєвропейського університету, а також  вони вибороли право представляти університет на VIII спартакіаді серед команд студентських гуртожитків навчальних закладів Черкаської області 23 жовтня 2013 року.

Вітаємо призерів та бажаємо подальших спортивних перемог!