Онлайн-лекція «Європейські підходи до оподаткування та податкова культура країн ЄС»

Онлайн-лекція «Європейські підходи до оподаткування та податкова культура країн ЄС»

У межах реалізації модуля Жана Моне «Формування стійкого інтересу до податкової культури ЄС шляхом запровадження освітніх, наукових та комунікативних просвітницьких заходів, орієнтованих на українське суспільство» відбулась онлайн-лекція від доцента кафедри адміністрування податків Державного податкового університету – Тетяни Тучак.

Здобувачі спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», за запрошенням організаторів мали змогу підключитись до заходу та поглибити набуті знання у питаннях реалізації принципів оподаткування у країнах ЄС
Пані Тетяна, під час лекції «Європейські підходи до оподаткування та податкова культура країн ЄС» («European approaches to taxation and tax culture of EU countries») висвітлила ключові аспекти функціонування Європейського Союзу як фіскально-солідарного об'єднання держав. Особливу зацікавленість аудиторії викликали питання гармонізації податкового законодавства, специфіки прямого та непрямого оподаткування в країнах ЄС, а також порівняння рівнів податкової культури серед держав-членів Європейського Співтовариства.
У дискусійній частині учасники мали змогу розглянути можливі шляхи імплементації європейського досвіду оподаткування до української практики.
Дякуємо пані Тетяні за змістовну лекцію. Особлива вдячність організаторам за можливість долучитись до заходу та ознайомлення наших студентів з європейськими цінностями та культурою оподаткування.