У конференції взяли участь близько 200 представників із таких міст України: Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Ірпінь, Київ, Кривий Ріг, Луганськ, Луцьк,
Львів, Маріуполь, Мелітополь, Одеса, Рівне, Полтава, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, а також наші шановні гості з Білорусі (м. Гомель). Через обмеження, зумовлені пандемією, ми вітали їх онлайн. Усі отримали сертифікати учасників та збірник матеріалів конференції.
Висловлюємо щиру подяку представникам за участь у наших наукових заходах та сподіваємося на подальшу співпрацю!