Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Зустріч була присвячена якості проведення освітнього процесу, його забезпеченню з використанням новітніх цифрових технологій, впливу модернізації освітніх технологій.
Адміністрація університету та завідувачі кафедр обговорювали результати опитувань здобувачів освіти щодо освітньо-професійних програм та їх компонентів.
Особливу увагу приділили питанню особливостей формування каталогу вибіркових дисциплін для кожної ОП.
Керівники визначили шляхи вирішення проблем і подальшого вдосконалення і поглиблення якості освітнього процесу в СУРА.
У наступний 2024-2025 навчальний СУРА ввійде з чітким баченням освітнього процесу в цілому.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!