Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Колективу та ректору Східноєвропейського університету надійшло вітання з Новим роком та Різдвом Христовим від Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.
«Бажаю у новому році нових та цікавих проектів, позитивних трансформацій, енергії та бажання рухатися вперед. Міцного здоров’я, родинного щастя, достатку і благополуччя. Щасливих Новорічних та Різдвяних свят!», – йдеться у вітальному зверненні.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!