Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Напередодні Дня юриста кафедрою публічного та приватного права був проведений круглий стіл на тему: «Професія юриста – це престижно».
Зі словами привітання до студентів та гостей звернувся декан факультету права та гуманітаристики Лисенко О.М.
Завідувач кафедри публічного та приватного права Кузнецова Л.В. окреслила, що вже стало доброю традицією для факультету організація зустрічей з практиками та спільне обговорення проблем сьогодення.
Студентка 2-го курсу Наталія Шевченко ознайомила присутніх з ґенезою юридичної професії, студент 3-го курсу Нікіта Василенко – з особливостями професії нотаріуса.
Представник прокуратури Микола Мартинюк висвітлив плюси та мінуси роботи прокуратури, Сергій Гончар окреслив особливості роботи адвоката, а Сергій Чумак розкрив проблеми роботи Національної поліції.
По завершенню роботи круглого столу гостям було вручено подяки.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!