Коледж економіки і управління відвідав Корсунщину з профорієнтаційними заходами

17 травня представниця адміністрації нашого коледжу, кандидат історичних наук Анна Новак відвідала декілька загальноосвітніх закладів Корсунь-Шевченківського району. Зокрема, були проведені профорієнтаційні бесіди з учнями 9-х та 11-х класів Корсунь-Шевченківських ЗОШ №1 та ЗОШ №2.

Також було презентовано спеціальності коледжу і в цілому Східноєвропейського університету вихованцям Корсунь-Шевченківської ЗОШ №5, Гарбузинського та Селищанського навчально-виховних комплексів.

Анкетування, проведене в 11-х класах, засвідчує велику зацікавленість абітурієнтів в економічних та юридичних спеціальностях, фаховою підготовкою у сфері туристичного обслуговування, а також кваліфікацією механіка молодшого спеціаліста за напрямом “Автомобільний транспорт”.

Водночас було продовжено співпрацю з керівництвом шкіл та НВК стосовно перманентного професійного орієнтування учнівської молоді на ринку освітніх послуг та затребуваних роботодавцями спеціальностей.