Інтелектуальний брейн-ринг для шкільної молоді провели юридичні кафедри в межах дня відкритих дверей

Традиційно для абітурієнтів у Східноєвропейському університеті в межах Днів відкритих дверей юридичні кафедри організували інтелектуальне змагання у форматі брейн-рингу.

За звання найкмітливіших боролися три команди учнів старших класів черкаських загальноосвітніх шкіл (№ 2, №11 та №13).Логіко-інтелектуальні запитання стосувалися історії, культури, географії, літератури, визначних особистостей тощо. Учасники завзято боролися за кожен бал, давали точні і повні відповіді на запитання.

2378

Варто зазначити, що школярі успішно впоралися з завданнями, продемонстрували ґрунтовні знання, мобільність і кмітливість.

Учасники залишилися задоволеними від корисно проведеного часу. Кожен отримав нові знання, а разом з ними й яскраві враження від цікавих змагань.