Науково-практична конференція
Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова взяв участь у науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «Актуальні проблеми економіки та менеджменту в умовах сучасних викликів»
У рамках вивчення освітніх компонент «Податкова система» та «Митна справа» здобувачі ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» відвідали гостьову лекцію «Митний контроль та митне оформлення товарів, що переміщуються на суднах закордонного плавання» від Андрія АРТЕМЕНКО.
Під час лекції, пан Андрій, здійснив детальний аналіз порядку проведення митного контролю та митного оформлення товарів, які ввозяться в Україну. Здобувачі дізнались про особливості митного контролю товарів на суднах закордонного плавання та впровадження сучасних технологій боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил.
Лектор зосередив увагу на питаннях впливу митних процедур на життя пересічних громадян та наповнення полиць в магазинах. А також зазначив як саме податкова політика впливає на вартість імпорту та експорту.
Дякуємо колегам Державного торговельно-економічного університету за організований захід, а пану Андрію за цікаву та змістовну лекцію!
Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова взяв участь у науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «Актуальні проблеми економіки та менеджменту в умовах сучасних викликів»
а проєктом програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+, модуль жан моне «ЄС для розвитку цифрової, екологічної та фінансової обізнаності громадян»
Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова взяв активну участь у важливому регіональному семінарі, присвяченому сучасному стану системи забезпечення якості вищої освіти в Україні!