Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Третій матч збірні команди студентів та викладачів Східноєвропейського університету зіграли в понеділок, 7 травня.
І знову затяту боротьбу, тактику проти стратегії, швидкість проти позиційної гри, силу та інтелект, індивідуальну майстерність і т.п. атрибути футболу смакували переповнені трибуни. Про цікаву гру свідчать також світлини з матчу. А фінальний свисток, як і минулого разу, зафіксував нічию (цього разу – 6:6). Знову перемогла дружба!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!