День юриста у Східноєвропейському університеті

7 жовтня Східноєвропейський університет економіки і менеджменту відсвяткував День юриста.

Студенти кафедри правознавства взяли активну участь у підготовці святкового концерту. Свято відкрила привітаннями ректор університету, яка відзначила кращих студентів грамотами та подарувала солодкий подарунок всьому студентству – величезний торт у вигляді книги, що є символом юриспруденції.

На святі лунали прекрасні пісні, веселі мініатюри та цікаві розповіді про провідних спеціалістів галузі права.

img_0918

Кульмінацією свята став виступ актора Черкаського обласного музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка Олександра Гуменного.

Свято завершилось дружньою зустріччю студентів та викладачів кафедри правознавства в кафе університету «Вікно в Париж».