День юриста у Східноєвропейському університеті

З нагоди Дня юриста у Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова відбулася урочиста церемонія посвяти студентів-першокурсників у професію.

Майбутні спеціалісти галузі юриспруденції склали присягу на служіння Феміді та отримали цінні настанови від декана факультету права та гуманітаристики Лисенка О.М., який акцентував увагу студентства на почесній, проте нелегкій місії майбутніх правозахисників, щиро зичив наснаги у студіюванні правничих дисциплін та натхнення для опанування професії.

Директор Коледжу економіки і управління Сивак О.І., вітаючи молоду юридичну громаду зі складенням присяги наголосив, що юристи – це інтелектуальний потенціал нації, зичив майбутнім фахівцям набути та вдало реалізувати свої знання у різних правових інституціях.

Наприкінці заходу студенти-першокурсники спеціальності «Право» отримали іменні Універсали, що посвідчили їхню пряму приналежність до спільноти майбутніх юристів України.