День відкритих дверей у Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова

25 лютого Східноєвропейський університет радо відкрив свої двері для учнів старших класів й студентів навчальних закладів області. До СУРА завітали всі бажаючі, аби докладніше довідатися про навчальний заклад та особливості Вступної кампанії 2021.

Гості не тільки ознайомилися з спеціальностями за якими здійснюється підготовка фахівців та особливостями вступу, а й отримали низку яскравих емоцій та тепле спілкування зі студентською молоддю за склянкою чаю.

У ході дня відкритих дверей майбутні абітурієнти оглянули Університет та навчально-методичну базу, завітали на тематичні майстер-класи, пограли в настільний теніс з викладачами, відвідали нове студентське Антикафе та взяли участь у розіграші сертифікатів на безкоштовне навчання.

Тож, ласкаво просимо до лав студентства Східноєвропейського університету. Тут кожен знаходить друзів, допомогу старших спеціалістів, відкриває шлях до успіху та можливість реалізації своїх творчих, кар’єрних планів.