День відкритих дверей СУРА – пройшов на УРА!

17.05.2024 року відбулася яскрава та динамічна подія – День відкритих дверей СУРА!

Який він – університет мрії? Яку спеціальність обрати? Коли подавати документи і складати вступні іспити? Як бути впевненим в успішності карʼєри за фахом? Ці питання тривожать чи не кожного вступника. Усі переживання змогли розвіяти співробітники  Східноєвропейського університету в ході проведення Дня відкритих дверей.

Університет привітно зустрів учнів більшості черкаських шкіл.  А родзинкою заходу був ознайомчо–пізнавальний квест «МОЯ ПЕРША СТИПЕНДІЯ», по завершенню якого учасники та переможці отримали грошову винагороду та сувеніри!
Під час проходження квесту учні не просто відвідали кафедри, лабораторії, спортивну залу, хостел та зустрілися з викладачами, а й виконували цікаві завдання квесту. Всі гості заходу були почастовані смачними варениками та радо ділилися своїми враженнями.
Запрошуємо всіх бажаючих стати частиною  великої родини СУРА!