День відкритих дверей 2021

День відкритих дверей 2021 у Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова. Плануєш вступати на навчання у 2021 році? Не знаєш яку спеціальність обрати? Заплутався в умовах прийому та «механізмах» вступу до навчального закладу? Хочеш спробувати відчути атмосферу студентського життя Східноєвропейського університету?

Отримати відповіді на ці та інші питання можна завітавши 25 лютого 2021 року на День відкритих дверей до Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова. Також цього дня ти зможеш долучитись до цікавих заходів та отримати нові знайомства і враження.

Тож що чекає на гостей 25 лютого?

• особиста консультація з питань вступу у 2021 році;
  • презентація спеціальностей  та екскурсія університетом;
  • зустрічі, знайомство та спілкування з деканами факультетів та викладачами університету;
  • можливість долучитися до студентської родини університету, відвідавши засідання студентської ради;
  • відкриття нового студентського Антикафе;
  • розіграш цінних подарунків, а саме:
  • сертифікат на безкоштовне навчання;
  • 15% знижка на навчання;
  • безкоштовне проживання в гуртожитку.
  • тематична фотозона;
  • смаколики та теплий чай.

Чекаємо на тебе 25 лютого 2021 року з 12.00 до 17.00 за адресою: м. Черкаси, вул. Нечуя-Левицького, 16