Дати проведення ЗНО та вступної кампанії будуть перенесені

Міністерство освіти і науки розглядає 2 можливі сценарії проведення вступної кампанії 2020 року. Про це 26 березня повідомила т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час онлайн-трансляції.

ПЕРШИЙ СЦЕНАРІЙ: КАРАНТИН ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ДО 1 ТИЖНЯ ЧЕРВНЯ

Випускники 11-х класів  навчаються до кінця червня – коригують пробіли в програмі, готуються до ЗНО.

ЗНО стартує наприкінці червня  та закінчується, орієнтовно, в середині липня. Результати основної сесії ЗНО стануть відомі наприкінці липня.

Вступна кампанія розпочнеться на початку серпня.

ДРУГИЙ СЦЕНАРІЙ: КАРАНТИН ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ДО ПОЧАТКУ СЕРПНЯ

ЗНО для учнів 11-го класу стартує в середині серпня і закінчується до середини вересня.

Вступна кампанія завершиться до середини жовтня, а навчання перших курсів розпочнеться на початку листопада. Навчання решти курсів розпочнеться з 1 вересня.

Консультацію та роз’яснення щодо вступу до Східноєвропейського університету можна отримати за тел. (099) 105-27-71. Також уся актуальна інформація стосовно ходу вступної кампанії постійно оновлюватиметься на нашому сайті.