Cвяткування Дня працівників освіти

У Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова відбулось святкування Дня працівників освіти. Напередодні цього свята серед працівників пройшло голосування за найкращого викладача університету та фахового коледжу, лідери голосування отримали грамоти та заохочення від керівництва вузу.

Подяки з нагоди професійного свята отримав педагогічний склад Фахового коледжу СУРА.

Студенти привітали своїх наставників тематичним відео, теплими побажаннями і смачним подарунком - тортом. Слова подяки та поваги від вихованців лунали й президенту університету - Аблязовій Наталії Рауфівні. Ректорка університету, Чудаєва Ія Борисівна приймала вітання ни лише з нагоди Дня освітянина, а й з приводу свого ювілею. Студентська рада підготувала для очільниці університету святковий торт, а адміністрація закладу зробила відео-привітання. На святі лунала музика та пісні від наших студентів, а в залі панувала атмосфера добра, щирості, вдячності і любові.