Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Футзальна команда нашого університету в сезоні 2017/18 чемпіонату Черкаської області у вищій лізі вже провела8 матчів, 6 з яких виграла.
За два тури до кінця сезону команда зберігає хороші шанси здобути призові місця (див. фото турнірної таблиці).
Власне цієї неділі – 11 лютого – у палаці спорту “Будівельник” студентська “Громада” зустрінеться в очному поєдинку з командою Червоної Слободи. У разі перемоги наших хлопців автоматично будуть здобуті срібні нагороди, незважаючи на результат, який продемонструє команда потім в останньому турі.
Початок гри о 20:00.
Приходьте вболівати за рідну команду!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!