Абітурієнти-іноземці склали вступний іспит

Відбулись вступні іспити для абітурієнтів-іноземців, котрі виявили бажання здобувати освіту за спеціальністю 073 «Менеджмент».

До складу екзаменаційної комісії увійшли ректорка університету, доктор економічних наук, професор Ія Чудаєва,  завідувач кафедри теорії і практики перекладу та іноземних мов, кандидат педагогічних наук, доцент Світлана Купрікова та директорка департаменту по роботі з іноземними студентами Юлія Сиволап.

Участь в іспиті взяло 9 абітурієнтів. Майбутні студенти продемонстрували високий рівень знань та зацікавленість у навчанні.

Екзамен пройшов у приємній товариській атмосфері, члени комісії залишись задоволеними результатами вступного випробування, всі абітурієнти успішно склали іспит.